logo Zongshen red

Niezawodne silniki do maszyn budowlanych

Niezawodne silniki do maszyn budowlanych

Branża budowlana jest branżą świetnie się rozwijającą oraz niezwykle ważną i potrzebną – każdy przecież musi gdzieś mieszkać, gdzieś pracować, gdzieś robić zakupy, chodzić do kina, muzeum i tak dalej.

W związku z tym maszyny budowlane, które pomagają ludziom przy wykonywaniu wszystkich budowli muszą być niezawodne. Dawniej wznoszenie budynków było jeszcze cięższe niż obecnie, jednak warto pamiętać, że nadal jest to dosyć niebezpieczne, wymaga dużego nakładu pracy, wysiłku, odpowiedniego projektu, jak również stosownych materiałów i solidnego sprzętu. Odpowiednie silniki spalinowe do maszyn budowlanych można znaleźć w ofercie Zongshen. Co warto o nich wiedzieć?

Zongshen – firma z historią

Zongshen to firma założona w roku 1992. Od początku swego istnienia zajmuje się właśnie produkcją wysokiej jakości silników spalinowych, które nadają się do stosowania w różnych branżach – między innymi właśnie w urządzeniach budowlanych. Firma posiada już wieloletnią historię, jednak należy mieć na uwadze, że jest bardzo nowoczesna. Linie produkcyjne są unowocześniane, by wychodziły z nich jeszcze lepsze sprzęty, natomiast dział badań nad nowymi rozwiązaniami jest dobrze rozbudowany, dzięki czemu można wprowadzać kolejne, ciekawe unowocześnienia i udoskonalenia. Rzecz jasna przestrzegane są również wszelkie normy jakościowe. Wysoki stopień kontroli jakości również przyczynia się do tego, że z linii produkcyjnej firmy wychodzą jedynie znakomite jakościowo egzemplarze. Zongshen świetnie zna się na tworzeniu silników spalinowych, które są niezwykle skuteczne i wydajne. Z tego względu warto je stosować w maszynach budowlanych, tym samym usprawniając wszystkie procesy budowy.

Zongshen – silniki spalinowe

Silniki spalinowe są jak serce jakiegoś urządzenia. Tak jak ciało człowieka może funkcjonować właśnie dzięki biciu serca, które układem krwionośnym dostarcza krew z tlenem do wszystkich naszych organów, tak też silnik jest sercem maszyny. Bez niego żadna maszyna nie mogłaby działać! Należy więc zwrócić szczególną uwagę na to, jaki silnik montujemy w konkretnym urządzeniu. Oczywiście, musi być on dostosowany do konkretnego sprzętu i modelu, ale musi także posiadać stosowną moc oraz możliwości. Silniki Zongshen do maszyn budowlanych są wysokiej jakości sprzętami, które zapewniają maszynom sprawną pracę. Silniki Zongshen posiadają niewielkie rozmiary, a przy tym wysoką moc. Nie są szczególnie drogie, a ich eksploatacja jest wyjątkowo tania. Dlatego to tak doskonałe produkty!

Zongshen – dostępny asortyment

Wśród dostępnych w firmie Zongshen silników, przeznaczonych do maszyn budowlanych, można wymienić między innymi silnik ZONGSHEN 168FB 196cc 6,5 (20mm), przeznaczony do zagęszczarki, przeznaczony szczególnie dla firm budowlanych, niezwykle mocny silnik ZONGSHEN 177F 270cc 9,0 (25mm), albo polecany na przykład do zacieraczek model ZONGSHEN 177F 270cc 9,0 (25,4mm). Dostępne produkty dzielą się na silniki z pionowym wałem oraz silniki z poziomym wałem. O każdym z nich można sporo przeczytać przed zakupem, tym samym dobierając właściwy model do konkretnego sprzętu. To niezawodne silniki do maszyn budowlanych!