O firmie Zongshen CZ

Firma Zongshen Industrial Group powstała w 1992 roku i obecnie zatrudnia 18.000 osób.


Hale produkcyjne.

Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją wysokiej jakości silników spalinowych, między innymi do urządzeń budowlanych, skuterów, motorów, łodzi, sprzętu ogrodniczego. Nowoczesne linie produkcyjne, przestrzeganie norm jakościowych oraz rozbudowany dział badań nad nowymi rozwiązaniami spowodowały, że w 2015 roku Zongshen zajął 4 pozycję na świecie pod względem ilości wyprodukowanych silników spalinowych o pojemności do 500mm3.


Budynki działu badań i rozwoju nowych produktów.

Firma Zongshen do tej pory skupiała się na działalności typu OEM (Original Equipment Manufacturer), produkując silniki i podzespoły silników pod markami własnymi dużych koncernów międzynarodowych. Spoza branży ogrodniczej klientami firmy Zongshen są między innymi właściciele takich marek jak: Piaggio, Selva, Harley Davidson, Barbieri, BMW. Również przez firmę Zongshen produkowane są silniki jednego z liderów na rynku kosiarek i traktorków.

Nowoczesny park maszynowy oraz wysokie standardy kontroli jakości spowodowały, że ta fabryka stała się uznanym na świecie producentem silników. Wyroby marki Zongshen charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.


www.zongshenpower.com